Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

Shaanxi Yahua Lighting Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting rada drošu vidi tuneļa un zemūdens satiksmei ar samazinātu tehnisko apkopi, jo tiem ir augsta gaismas efektivitāte un tie ir ļoti energoefektīvi, zemas uzturēšanas, izturīgas un uzticamas.

Product Details

Mutil Angle Underpass LED Tunnel Lighting Lighting

Ir dažādi LED tuneļa apgaismojuma izvēles veidi. To ir viegli uzstādīt. Kamēr tā alumīnija korpuss, laba siltuma izdalīšana, uzticami LED avoti un vairāki vadītāji nozīmē nulles uzturēšanu.


Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi tuneļa apgaismojumā, Yahua apgaismojums piedāvā visprogresīvāko apgaismojumu tuneļa un apakšzemes apgaismojumam dažādiem ceļu un dzelzceļu lietojumiem. Jaunais LED tuneļa apgaismojums nodrošina energotaupīgu un ilgtspējīgu risinājumu lietojumiem, kas parasti izmanto 90-300 vatu lampas ar vairākām montāžas konfigurācijām.

Ļoti izstrādāta optimālai siltuma vadībai un optiskajai veiktspējai, nodrošina vairāk nekā 15 gadu uzticamu darbību ar vairākiem apgaismojuma sadalījumiem platformā, kas spēj izturēt tuneļa apgaismojuma prasīgo vidi.

Lietojums:

Tuneļi

Apakšzemes pārejas

Pārsegtās autostāvvietas

Sabiedriskās un rūpnieciskās zonas


Tajā pasaulē pazīstami Tuneļa gaismas ražotāji un darbuzņēmēji Ķīnā YAHUA ir uzticams piegādātājs, kam ir liels kupona leņķa zemūdens apgaismojuma projekts. Ar produktiem, kas paredzēti pārdošanai, jūs varat iegādāties labu dizaina tuneļa gaismu ar zemām izmaksām un zemu cenu no mūsu rūpnīcas.

Hot Tags: Mutil leņķis underpass led tuneļa apgaismojums apgaismojums Ķīna, rūpnīca, ražotāji, piegādātājs, vairumtirdzniecība, dizains, darbuzņēmēji, cena, cena, projekts, pārdošanai
Saistītie produkti
Feedback
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr. 1, Xinxi Avenue, jauns industriālais parks, Hi-Tech Zone Siaņa City, Ķīna
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apgaismošanas elektrisko iekārtu Co Ltd