LED Highbay gaismas galvenokārt izmanto kāda vieta?

Source: Yahua apgaismojums

Highbay LED gaismas tiek plaši izmantoti. tas vairs nav ekskluzīvu profesionālo apgaismojums. Kā LED kalnrūpniecības lampu ražo izcilākajiem zīmoliem, jo apgaismojumu gaismas ražo LED kalnrūpniecības lukturis veiktspēju un cena ir acīmredzamas priekšrocības. Tad pašreizējā LED kalnrūpniecības lampa galvenokārt izmanto kāda vieta tai? Patiesībā šis jautājums pieskaras un prasīja daudz cilvēku, jo lielākā daļa cilvēku nezina, ka konkrētam mērķim LED highbay lampa. Šeit tas vienkārši teica, ka lietojumprogrammas apgabalos problēma.

Pašlaik highbay LED lamp pamatā izmanto rūpnīcās un uzņēmumos, rūpniecības un kalnrūpniecības, naftas, ķīmisko rūpnīcu un citās vietās vairāk, jo tās spēcīgs piemērojamību, autoceļu nodevu stacijas, degvielas uzpildes stacijas, lielveikalos un citās vietās var izmantot arī kā panna vai cast gaismas apgaismojuma rīki, īpaši dažviet sprāgstviela prasa daudz augstu lauru LED lampa izmantot, kopumā vietā lietošanai vai daudz , būtībā aptver dažas augu semināri u.c. Papildus izstāžu zāles gymnasiums kā apgaismojumam izmanto šajās vietās, bieži redzam kalnrūpniecības LED spuldzes.

Vispār izmantot LED highbay laukumi ir vietas, kas prasa augstu spilgtumu apgaismojums un lielu laukumu, tāpēc, ka mēs varam pieņemt, kas noveda pie aizstāt tradicionālo E40 lampas turētāju interfeisa pieeja labāku energoefektivitāti, dažus no tiem ir samērā plaša.

Patiesībā, LED gaismas augstu līča piemērošanu, ir daudz vietas, var izmantot, bet tagad tirgū tikko sākusi pieaugt to attīstīja lielu lauru indikators bez lietotāja lietošanas, pastāv dažās vietās LED HIGHBAY lukturus var izmantot, piemēram, pazemes darbnīca, noliktavas, lielveikalu šajās vietās, jo tiek izmantoti gaismas izgaismotas LED highbay lampu produktu relatīvi vairāk.


Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr. 1, Xinxi Avenue, jauns industriālais parks, Hi-Tech Zone Siaņa City, Ķīna
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apgaismošanas elektrisko iekārtu Co Ltd