No Rio olimpisko spēļu sporta apgaismojums attīstību

Source:

No Rio olimpisko spēļu sporta apgaismojuma attīstību

Rio Olimpiskās spēles bija pienācis gals, un, lai gan vēl mazāk nekā apmierinoša. No sporta, apgaismojumu, var redzēt dažas pārmaiņas.

1, metālu halogenīdu joprojām ir galvenais Olimpiskais stadions, Rio

Saskaņā ar nepilnīgu statistiku, vairāk nekā 70 % no Rio Olympic Stadium joprojām izmantot lēta un ekonomiski izdevīgi metālu halogenīdu lampas un metālu halogenīdu lampas tehnoloģija ir nobriedis, stabilu sniegumu, galvenais avots ir olimpisko spēļu norises vietas.

2 LED apgaismojums piemērošanu sporta jomā

LED apgaismojums ir jauna mīļākie sportu. Saskaņā ar nepilnīgu statistiku, vismaz ir vairāk nekā 2000 LED apgaismojums izmantot visa veida vietās vietās, sporta LED apgaismojums tehnoloģija strauji attīstības kopas.

LED stadiona apgaismojumsir nākotnes attīstības virziens.

3 pagaidu apgaismošanas vairāku lielu sporta

Major spēles norises vietas izmantot lielākos daudzumos, līdztekus izmantojot pastāvīgu ēku, bet arī nepieciešamība izmantot konferenču centros un citās liela telpa, kas izveidota pagaidu vietas un dažas arī vajadzēs izmantot zemas kvalitātes vietās. Bijušais vispiemērotāko apgaismojumu risinājums ir izmantot pagaidu vietu apgaismojuma sistēma, kuru var izmantot, lai uzlabotu apgaismojums papildu apgaismojums standarta zema līmeņa vietās olimpisko spēļu prasībām. Papildu apgaismojuma sistēma ir tāda veida pagaidu apgaismošanas

Tāpēc LED apgaismošanas sistēmas ir nākotnes attīstības virzienu! Uzdrošinos prognozēt, ka nākamās Olimpiskās spēles Tokijā būs apmēram puse stadiona lauku ar LED apgaismojums.
Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr. 1, Xinxi Avenue, jauns industriālais parks, Hi-Tech Zone Siaņa City, Ķīna
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apgaismošanas elektrisko iekārtu Co Ltd