Banka izmanto led paneļa apgaismojuma prasības

Source:

Bankas kā augstas kvalitātes finanšu pakalpojumu uzņēmums, LED paneļa apgaismojuma produktus, ne tikai, kas jāapsver, lai radītu ērtu, zaļās gaismas vidi, tāpēc, ka viņi jūtas ērti un ērti, bet arī nepieciešamība izcelt augstas kvalitātes preču markas tēlu izmantošanu.

Tad mēs nonākam pie bankas iespēju veikt detalizētu analīzi par dažādiem reģioniem.

1. priekšgala, vienkārši ievadiet bankas ēkas klientiem, saskaņā ar perspektīvām, ko viņi redzēt un sajust, bankas var nodrošināt vērtību finanšu darījumu veikt novērtēšanu. Tādēļ atmosfēra priekšā ne tikai nepieciešams entuziasms, bet arī atspoguļo guvumi #39; s darba stilu un zīmola vērtību. Parasts apgaismojums ir riņķveida iegulto LED paneļa apgaismojums, četras rindas no sešām kolonnām vidējo sadalījumu. Pirmajā uzņemšanas zonā, izmantojot ilgs sloksni 1200x300LED plakanas gaismas. Skaitītājs zemes virzienā, iebūvēti LED gaismas josla. Izmantot šos lukturus, uzsverot guvumi #39; s zīmola pozicionēšana.

2. koridori, gaiteņi ir savienoti un ārpus kanāla, izmanto arī, lai parādītu informāciju, uzlabo korporatīvo tēlu. Koridors ir tukša lielāko daļu laika un neprasa gaismas, bet, ja kāds pastaigas, tur jābūt daudz gaismas. Tādēļ, lai izvairītos no atkritumu enerģijas, varētu izmantot sensoru ar LED paneļa indikatoriem, gājēju pastaiga pa koridoru pirms sensoru sensora kādam pāri, vispirms ieslēdziet apgaismes ķermeņi. Kad darbiniekiem atstāt gaismu automātiski izslēgt.

3. konferenču zālē, konferenču zāle kopumā būs vairāk nekā paziņojumiem, un dažkārt būs PPT prezentāciju, tāpēc konferenču telpas apgaismojums dizains, maksimālu elastīgumu un vizuālo komfortu. Šī vietne var izmantot DALI aptumšošanas power LED paneļa indikatoriem. DALI izbalēšanas LED paneļa indikatoriem funkciju, katrs gaismas ir savas atsevišķas adreses dati, var kontrolēt, izmantojot sistēmu indivīda vai grupas vadīklas. Vai komutācijas vai aptumšošanas gaismas, lietotājs var brīvi kontrolēt.

4. open office, atbilstošu biroja telpas apgaismojums, var palīdzēt darbiniekiem labāk uzlabot darba efektivitāti. Labu anti-glare kontroli un krāsu saskaņotību, radīs labāku biroja atmosfērā, kad darbinieki šajā atmosfērā kabinetā, efektivitāte tiks palielināta pat augstāka. VEDA, dzīvoklis lukturi nodrošina apgaismojumu, tajā pašā laikā labu atspīdumi kontroles, pat maigs apgaismojums, ir vislabāk atvērt ar biroja telpu.

5. vadības birojs, izcelt un atvērtu iestādi papildus nepieciešamību pēc atbilstošas gaismas, fāzes, bet arī pievērst lielāku uzmanību personīgās gaumes. LED plakanas gaismas apgaismojumu, kā modelēšanas vienkāršu un dāsna, izmantošanu zinātnē un tehnoloģijā, bet vides veselības bagāts sajūtu. Mūsu lukturi, ne tikai no gaismas peopleand #39; s vizuālu baudu un, mūsu lukturi nav mirgot, un var likt cilvēkiem gaismā zem acīm nekaitīgi un veselīgāku.


Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinieties ar mums
Address: Nr. 1, Xinxi Avenue, jauns industriālais parks, Hi-Tech Zone Siaņa City, Ķīna
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua apgaismošanas elektrisko iekārtu Co Ltd